על מחלות, אנטיביוטיקה וחיידקים

על מחלות, אנטיביוטיקה וחיידקים

אנטיביוטיקה – כשמה היא: אנטי (נגד) ביוטיקה (חיים)

חיידקים אינם בעלי חיים ואינם תוקפים בני אדם. חיידק הוא סוג של מיקרו- אורגניזם הצומח על רקמה אורגנית מתה ומפרק אותה.

לכן אם אתם חולים, החיידק הוא לא הבעיה ולא בו צריך לטפל.

כל החיידקים נמצאים בתוך הגוף שלנו כבמעגל סגור – הם לא מגיעים מבחוץ. חיידק אשר מנסה להיכנס אל הגוף מושמד מיד. למשל חיידקים המגיעים לחלל הפה, מושמדים על ידי נוזלי הרוק ודומה המקרה גם דרך האף, ואם הצליחו חלקם לשרוד אז חומצות הקיבה יחסלו אותם לחלוטין. במקרה של חתך בעור, מיד מגיעים חיילי מערכת החיסון – כדוריות לבנות המחסלות את המנסים לפלוש.

לומר שחיידק הביא את המחלה זה כמו לומר שהזבוב מביא את האשפה. הזבוב תמיד בסביבה, הוא מגיע כאשר הוא מזהה אשפה, התאים המתים שלנו הם האשפה עבור החיידקים.

כאשר מערכות הגוף מאוזנות, החיידקים חיים האחד עם השני בשלום בתוכו. המצאות של חיידקים בצורה לא תקינה הינה תוצאה של בעיה פנימית אשר לא טופלה.

אותם חיידקים הנמצאים אצל אדם בריא נמצאים אצל אדם חולה!

חיידקים באים לעשות לנו שירות ולפנות את התאים המתים אשר נוצרו עקב מחלה. על ידי פינוי התאים המתים מתאפשרת בנייה מחודשת של רקמה חדשה ובריאה.

בעלי מקצוע ואינטרסנטים שונים משכנעים את הציבור שהחיידקים הם המחלה ולכן יש לקחת תכשיר הנקרא "אנטיביוטיקה" לחיסולם.

אחת מהרעות החולות באנטיביוטיקה היא שהאנטיביוטיקה מנחיתה מכת מוות לכלל החיידקים מבלי כל התחשבות בבעיה האמיתית. בעשותה כך, היא הורסת את הפלורה ( מערכת איזון פנימית) של המעיים, פגיעה במערכת העיכול. פגיעה במערכת העיכול היא הדבר הכי גרוע לאדם.( השמדה של הכדוריות הלבנות וגם האדומות) ומשם האדם כבר לא יחזור לעצמו כמעט אף פעם, הוא הופך להיות חשוף יותר (כי נהרס האיזון הפנימי) לכל התפתחות של כל מחלה בהווה ובעתיד.

למה הדבר דומה: מטוס המוזעק לשדה הקרב על מנת ליירט את חיילי האויב והוא יורה ללא אבחנה ופוגע בחיילי כוחותיו.

מחלות רבות אשר  "טופלו " על ידי אנטיביוטיקה במקרים רבים שבות וחוזרות מכיוון שלא ניתנה הזדמנות למערכת הפנימית הטבעית לפעול ולתקן את המצב בצורה הטבעית.

לדוגמה- חיידק ההליקובקטר פילורי:

אדם המגיע לרופא המערבי והרופא מאבחן כי הבעיה היא הליקובקטר. הטיפול של הרופא יהיה טיפול אנטיביוטי לחיסול ההליקובקטר. זאת אבחנה שגויה וטיפול לא מתאים.

החיידק מופיע לאחר קיום של דלקת מתמשכת אשר יוצרת פצע בקיבה. פצע אשר עם הזמן הופך לכיב קיבה (אולקוס). החיידק בא לסלק את התאים המתים ולאפשר התחלה של הבראה. חיסול החיידק יעכב את הריפוי ויחמיר את המחלה.

הטיפול הנכון הוא לצמצם את המזונות החומצתיים, הארומטיים, חריפים וכו'. טיפול הכולל שילוב תרפויטי (איזון רגשי- אנשים ה"שומרים בבטן") ותזונתי.

טיפול ברפואה סינית:

תועלת מיידית ולאורך זמן: הרופא הסיני יבצע טיפול באמצעות דיקור, צמחי מרפא ותיקון תזונתי על מנת להפעיל את הכוחות הפנימיים של הגוף ולהשיב את יחסי הכוחות למצב של בריאות. (לא ינסה לטפל בתסמינים – החיידקים) טיפול מעין זה מבטיח העצמת הבריאות הפנימית לטיפול הגוף בעצמו ומבטיח שקט נפשי מפני מגוון מחלות פוטנציאליות לאורך זמן.

טיפ:

בכל מקרה של לקיחת אנטיביוטיקה מומלץ לקחת פרוביוטיקה.( פרוביוטיקה היא מאגר של חיידקים העוזרים לפלורת העיכול לחזור למצב בריאות) לקיחת הפרוביוטיקה היא לפחות במרווחים של שעתיים מלקיחת האנטיביוטיקה כי אחרת האנטיביוטיקה מחסלת את הפרוביוטיקה. יש להמשיך לקחת את הפרוביוטיקה עוד כשבועיים מסיום קורס האנטיביוטיקה.

לחלופין, ניתן להתחיל לקחת פרוביוטיקה למשך כשלושה שבועות מרגע סיום קורס האנטיביוטיקה.

יש לקבל יעוץ לגבי התאמת הפרוביוטיקה.

  • דוגמה ממקרה טיפולי בקליניקה:

אילנה, בת 34 הגיעה (לאחר שביקרה אצל מספר רופאים וקיבלה מספר טיפולים) עם תלונה על בעיות מורכבות. דיברה על עייפות גבוהה, כאבים, אי נוחות במערכת העיכול והזעות יתר בכל הגוף, בדגש על כפות הידיים והרגליים.

בסיכום האבחון התברר כי לאורך השנים אילנה עברה מרופא לרופא בשל מספר תלונות, העיקרית, בעיות עיכול. כל רופא אבחן אותה על פי תחום התמחותו הצרה ( רופאים קוראים לכדורים "תרופות") והתייחס לבעיה ולא התחשב במכלול הדברים אשר אילנה הביאה איתה – לא הסתכלו בצורה הוליסטית, לא עניין אותם.

בשל לקיחת כדורים כה רבים ומסוגים שונים ובעיקר אנטיביוטיות, מערכות גופה ( ונפשה) החלו להיחלש ומערכת החיסון נאלצה לעבוד שעות נוספות. מערכת החיסון החלה ליצור דלקות על מנת לטפל במפגעים אשר נוצרו. (גם בשלב הזה אילנה הייתה צריכה לקבל טיפול תמיכה בגוף ולא לנסות לדכא את הדלקת) אילנה שבה לרופאים והם שוב נתנו לה אנטיביוטיקה על מנת להרוג את החיידקים, החיידקים אשר מערכת החיסון הבריאה שלחה על מנת לפנות תאים מתים שהפכו למפגע.

וכך נחלשה אילנה וחלתה יותר ויותר.

לאחר שסיכמתי לאילנה את אבחנתי, היא הביעה רצון רב להתחיל לתקן את העוול שנוצר בגופה ובנפשה.

בקצרה, הטיפול הקיף התייחסות למגוון בעיותיה תוך התייחסות לגורם הראשון בשרשרת הליקויים שהלכו והביאו למצבה כיום.

הטיפול כלל תיקון תזונתי,( ישנם מזונות אשר גורמים ליצירת דלקת) רפואת צמחי מרפא, סידור שעות השינה, ודיקור אשר תפקידו לנצח ( כניצוח בתזמורת) ולכוון את כל התהליך הטיפולי.

כבר בכניסה לטיפול השני סיפרה אילנה כי היא מרגישה יותר קלילה ויותר ערנית. כך מצבה הלך והשתפר במהלך עוד שלושה טיפולים. לאחר הטיפול החמישי חל שיפור משמעותי במערכת העיכול וגם בהזעות היתר. בשלב זה מכיוון שהבעיות הדחופות טופלו, סיכמנו שהיא תמשיך בהנחיות עליהם סיכמנו ותגיע רק פעם בשבועיים למשך עוד 5 טיפולים. וכך היה, מצבה הלך והשתפר משמעותית ונפרדנו לשלום.

סובל/ת מכאבי צוואר ומחפש/ת פתרון שורשי, אמיתי ?

הטבה ייחודית לפונים דרך האתר – יעוץ מקצועי חינם ובנוסף 10% הנחה על אבחון וטיפול – פנה/י עכשיו ונחזור אלייך בהקדם!

רפואה סינית כי זה עובד